Polecany producent okien i rolet okiennych

Producent DRUTEX S.A. jest nowoczesną spółką, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze technologie. Szczególnie polecana gdy poszukujesz w sieci okna pcv producenta nowoczesnego.

Na chwilę obecną firma DRUTEX S.A. jest najlepszym po względem wielkości producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie posiada również okna aluminiowe drzwi drewniane, fasady z drewna i aluminium. Spore możliwości technologicznie jak również produkcyjne, wspierane są fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejsze i najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Wysoki stopień izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodności czyni nasze profile pcv i okna pcv synonimem nowoczesnej technologii. W ofercie znajdziecie Państwo także rolety sprzedaż w atrakcyjnej cenie! NakładanPCV (złap promocje na przemiał pcv www.metal-plast.pl/oferta/przemial-pvc-i-regranulaty/)olety z PCV to system rolet zintegrowanych z oknem, który można zastosować razem z ich montażem podczas budowy domu lub podczas wymiany okien. Zasada kompatybilności obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Duża kolorystyka skrzynek, pancerzy i prowadnic jak również różnorodność w napędach rolety i jej zabezpieczeń spełniają wszelkie wymagania Klientów.

W naszym sukcesie dużą rolę odegrało wdrożenie systemów Zarządzania Jakością takich jak ISO 9001 i ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie gwarantuje TÜV Management Service GmbH.

Dążenie do ciągłego doskonalenia świadczonych przez firmę DRUTEX S.A. produktów i usług, głównie skoncentrowano się na dążeniu do oferowania najwyższej jakości produktów oraz zmniejszenia czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów. W chwili obecnej DRUTEX S.A. oferuje wysokiej jakości wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji w całej Unii Europejskiej.

Stolarka okienna i drzwiowa produkowana jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych zachodnich firm, takich jak: austriackiej LISEC i Technoplast czy też niemieckich: WEINIG, HAFFNER i RAPID-URBAN.

Kupiłeś okna? Zadbaj o ich mycie!
systemy dociepleń
Mając już zamontowane okna trzeba pomyśleć o ich mycie. Tutaj przydadzą się usługi firmy Multiclean oferującej mycie okien Wrocław czy też mycie elewacji Wrocław.

Chcesz znaleźć drzwi drewniane idealnie trafiłeś na Drutex.

Drzwi drewniane w systemie Softline wykonane z drewna sosnowego i meranti spełniają zarówno wymogi estetyczne jak i wymogi budowlane. Główną cechą profilu Softline są wyrafinowane, opływowe kształty, o gładkiej oraz lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo wymierne korzyści.

Cała Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline zrobiona jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Polecamy również okna drewniane meranti z olbrzymią różnorodnością kolorów – cała paleta RAL, jak i lazurów ze strukturą drewna. Dodatkowo żywotność stolarki wydłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie oferowane powłoki malarskie są bezpieczne dla środowiska. Zachęcamy do kontaktu!

Zobacz również

Alternatywne opcje zdobienia okien w domach i mieszkaniach

Rolety zaciemniające VELUX
Na rynku znaleźć można wiele opcji, by udekorować okna. Zasłonki nigdy nie wychodzą z mody, natomiast warto dziś inwestować w oryginalne aranżacje. Wybierając z rozmaitych form zasłon okiennych warto wybierać tzw. rolety dzień-noc. Połączenie rolet, jakie przydatne będą zarówno w ciągu doby, jak i w nocy to znakomite i praktyczne rozwiązanie. Zaoszczędzenie pieniędzy oraz miejsca jest aktualnie w najwyższej w cenie.


Zobacz także mycie witryn Wrocław
Podpatrzone na: multiclean.com.pl
Redaktor: PP2.0
24/02/06, 18:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.