Konsola – doskonały sposób na deszczowe dni

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od popularnego PC użytecznością. Jest to urządzenie dedykowane jedynie do gier wideo. Konsoli nie możemy po zakupie unowocześniać, dokupując lepsze podzespoły, tak jak praktykuje się to w przypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której można podłączyć najwyżej akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i ekran.
W sprzedaży aktualnie znajduje się kilka wartych uwagi urządzeń.

Masz spory kłopot z odszukaniem efektywnego rozwiązania Twego dylematu? Na pewno szybko pomoże Ci ta strona skup starych monet.

Firma Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3. Microsoft posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol lepszych generacji sięgają do 1500zł, zależnie od opcjonalnych dodatków. Wydając mniej pieniędzy można zdobyć Playstation 2 – tutaj ceny krążą około 700zł za nowy sprzęt.
Gry na konsole w Blackgames


Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wydano mnóstwo ciekawych produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to zdecydowanie Guitar Hero, w którym możemy udawać najlepszych gitarzystów. Zarekomendować należy też świetną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono wiele stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, oferują o wiele ulepszoną grafikę. Największe hity to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś oferuje nawet bogatsze spektrum. Niektóre gry na XBOX 360 wspierają specjalny kontroler Kinect, co umożliwia wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na rozgrywkę. W tej serii znajdziemy dużo pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta też szczyci się wybitną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.


Ostatnio powszechne stały się lekkie netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do sieci. Ciekawą możliwością dla każdego użytkownika takich urządzeń byłby zakup konsoli.

Interesuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to nakłaniamy do kliknięcia tutaj. To warte uwagi oficjalne źródło (https://www.witnatura.pl/pl/1946-aromaterapia-), które też z pewnością Cię zafascynuje!

Dzięki temu można komfortowo oddzielić wypoczynek od zajęć zawodowych.


Zobacz również

Jeśli w tym momencie poszukujesz nowego, sprawnego sprzętu telefonicznego w przystępnej cenie - warto zasięgnąć odrobinę wiedzy na temat współczesnych produktów i korzystnych warunków zakupów.

telefon
W dzisiejszych momentach - sprzęt komputera, albo telefonu, to standardowa konieczność człowieka w którymkolwiek wieku i momencie egzystencji. Którykolwiek rodzaj urządzenia będzie zawierać w tym momencie specjalne programowanie, dzięki któremu wszyscy mamy możliwość zrobić pożytek z sporej liczby wygód.
20/12/17, 20:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.