Jak stworzyć oryginalne ściany w domu?

Jeżeli planujesz sprawić, by twoje mieszkanie miało niepowtarzalny charakter, nie myśl o pospolitych tapetach. Odtrąć smętne kolory, schowaj pędzle. W poniższym krótkim tekście przekonam cię, że jedynym słusznym zakupem są fototapety na ścianę. Dzięki nim ozdobisz dom w zupełnie innowacyjny sposób.


obraz Van Gogha
Wyobraź sobie, że możesz wybrać swoje ulubione zdjęcia i zlecić wykonanie tapety na ich bazie. Czy to nie świetna opcja? Ulubiony widok jako tło życia. Nowojorskie wieżowce jako dekoracje ścienne? Proszę bardzo. Stop-klatki z niezapomnianych wakacji, przynoszące na myśl upojne momenty w którejś stronie świata? Parę kliknięć i już. Podziwiany atleta, gwiazda filmowa, bohater literacki? Od teraz mogą patrzeć na ciebie ze ściany już na zawsze!

Fototapety do kuchni ---> tu mogą przemienić to pomieszczenie w restaurację z każdego zakątku globu. Wyobraź sobie, że robisz tagliatelle materiały (zobacz kliknij i sprawdź) pastę, a w tle umila pracę ci widok na malowniczy apeniński krajobraz. Lub smażysz żabie udka przyprawione dobrym winem na tle wieży Eiffla. Możliwości jest naprawdę wiele, barierą wyłącznie fantazja!

Twoja-galeria.eu - fototapety
Dlaczego umieszczać na ścianach reprodukcje obrazów ---> zapraszamy w ogranych ramkach, skoro da się przenieść wybrany obraz od razu na tynk? Jeżeli prześlesz cyfrową reprodukcję w dużej rozdzielczości przedsiębiorstwu realizującemu zlecenie, zobaczysz każdy detal malunku. W ten sposób możesz mieć cząstkę Ermitażu i innych słynnych galerii na tapecie swojego pokoju albo łazienki.

Stawiam każde pieniądze, że twoje pociechy pokochają fototapety na ścianę. Przyniesiesz maluchom niebywałą uciechę, dekorując ściany ich pomieszczeń kolorowymi postaciami z baśni lub przepięknymi obrazami wymyślonych światów. Fototapety dla dzieci umożliwią wtopienie się berbeciom w ich ulubiony świat jak nigdy przedtem. Zagadnij swoje latorośle o ulubioną bajkę i spraw im fototapetę!

Na co więc czekasz? Wybierz już teraz w Internecie zakłady, które sprzedają precyzyjny druk fototapet. Wskaż jeden z masy wystawianych wzorów materiałów (zobacz dodatkowe info) wyślij własną fotkę w dobrej rozdzielczości. I uczyń ze swego lokum eleganckie miejsce, którego z pewnością nikt nie zapomni!
19/09/04, 15:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.