Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja niedużego mieszkania jest trudnym wyzwaniem. Stosując nietrudne sztuczki, można w dość prosty sposób optycznie zmienić proporcje pomieszczeń. Wśród przetestowanych metod największą popularnością cieszą się zestawienia kolorystyczne, jasnych i ciemnych odcieni lub zastosowanie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie lśniące.
salon
Kolejnym sposobem jest użycie oryginalnej fototapety na zamówienie powiększającej wnętrze, która spowoduje wrażenie głębi.

Modyfikacja proporcji pomieszczenia przy użyciu kolorów jest jedną z najbardziej znanych metod. Za pomocą tej metody możemy na pozór powiększyć, obniżyć lub przedłużyć pokój. Natomiast za pomocą luster instalowanych na całej powierzchni ściany nadajemy przestrzeni i głębi pomieszczeniom.

Panoramiczna fototapeta w dobrej cenie to kolejna propozycja dla poszukujących sposobu na zwiększenie mieszkania. Takie wielkoformatowe grafiki można użyć w każdym wnętrzu, również w kuchni, łazience, a nawet na szafach na książki i drzwiach.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, kliknij też na taki odnośnik, gdyż odnajdziesz w nim inny tego typu świetny serwis (http://pangepetto.pl/meble-mlodziezowe-2/) - on także jest warty polecenia.

Idealnie będą także upiększać ciasne wnęki oraz części ścian.

Wśród najbardziej znanych wzorów, bajecznie tworzących wrażenie głębi, przeważają widoki panoramicznych miast, odcieni, schodów czy wąskich uliczek. Także motywy przyrodnicze, takie jak łąki, alejki parkowe czy morskie widoki, stanowią olśniewającą dekorację sypialni lub salonu. Pogodny akcent, w postaci kwiecistej łąki, nie tylko rozświetli domowe wnętrze, ale także sprawi, że będzie optycznie zdawać się większe.


Zobacz również

Przestrzeń gastronomiczna w salonie

Kuchnia otwarta na salon
Aneks kuchenny w pokoju gościnnym to opcja dość popularna. Dotyczy to nie tylko niewielkich mieszkań, choć w tym przypadku takie rozwiązanie jest szczególnie praktyczne. Niemniej jednak, połączenie tych dwóch pomieszczeń w jedno niesie ze sobą dużą ilość zalet. Z jakiego powodu warto pomyśleć o takim rozwiązaniu?
19/02/08, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.