Akcesoria medyczne dla każdego

Są takie akcesoria medyczne, które wszyscy powinni posiadać w mieszkaniu oraz brać ze sobą w trasę. Na pewno każdemu z was przypomina się apteczka pierwszej pomocy, jednakże to nie jedyny przedmiot warty nabycia. Poniżej króciutkie opisanie dobrych artykułów medycznych.
Ciśnieniomierz nadgarstkowy
Apteczka samochodowa
Systematyczne badanie ciśnienia jest sprawą fundamentalną w obecnym świecie, w którym najczęstszym powodem śmierci są schorzenia związane z układem krwionośnym. Jest to spowodowane przede wszystkim kiepskim odżywianiem – wiele osób ma znaczny poziom niebezpiecznego cholesterolu.

Zobacz również

Marketing na billboardach

Medas-Media
Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one w ośrodkach komunikacji i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów. Zobaczymy je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard często instalowany jest także na przystanku czy wieżowcu. Billboard może jednak pojawiać się w formie elektronicznej, czyli pojawić się w internecie, ewentualnie na Wyświetlaczach czy telebimach.


A złogi tej substancji powodują zwężanie się tętnic i kłopoty z ciśnieniem. Stwierdzone na czas schorzenia tego typu da się skutecznie uleczyć, stosując odpowiednie medykamenty. Ciśnieniomierz - (odwieź www) nadgarstkowy jest znacznie prostszy w użyciu niż ten powszechnie stosowany w szpitalach. Da się go obsłużyć własnoręcznie. Banalność obsługi powoduje, że jest to najlepszy sprzęt dla osób w podeszłym wieku, które pragną regularnie sprawdzać swoje ciśnienie, a nie chcą opuszczać mieszkania. Pewne rodzaje umieją zbierać rezultaty wielu badań, dzięki czemu da się prowadzić wielodniową obserwację. Dobre modele są dostępne już za parędziesiąt złotych.

Apteczka samochodowa Dobra apteczka samochodowa, czyli apteczka pierwszej pomocy powinna posiadać w sobie:

- zbiór plastrów w wielu rozmiarach - rękawiczki ochronne - gaziki wyjałowione - flakonik (plastikowy!) wody utlenionej do oczyszczania ran - nożyczki - opaski elastyczne różnych rozmiarów - specjalną maseczkę, którą używa się w czasie usta-usta - koc ze specjalnego materiału, który trzyma ciepło - prostą instrukcję resuscytacji

Apteczka samochodowa powinna być często kontrolowana i kompletowana po każdym użyciu.

lusterka laryngologiczne Takie urządzenia są bardzo przydatne dla osoby, która chce na własną rękę w lokum oglądać sobie gardło. Dobrze jest naturalnie zapytać kogoś o pomoc.
Podpatrzone na: CZARMED Kursy Pierwszej Pomocy
20/11/10, 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.