Wycieczki zagraniczne w tym roku

Kończą się futbolowe emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany zazwyczaj snuje się na parę miesięcy przed wyruszeniem w drogę, ale dla zwlekających bez wątpienia znajdą się świetne oferty w biurach podróży. Pojawia się pytanie: dokąd jechać i jakie biuro podróży wybrać?
Podróże z dzieckiem
W 2014 prawie siedemdziesiąt procent Polaków wybierze urlop w Polsce. To zadowalająca informacja dla tych, którzy pragną całkowicie odizolować się od krajanów, w poprzednich latach często spotykanych w zagranicznych kurortach. Jeśli chodzi o najchętniej wybierane kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja znajdują się najwyżej w rankingu. Nietrudno się domyślać, skąd się tu znalazły trzy pierwsze kraje – ogarnięte kryzysem kuszą niskimi cenami aprowizacji i pobytu. Zwłaszcza wakacje w Grecji mogą być najbardziej opłacalnym wyborem.

Wiele osób ostatnimi czasy bało się lecieć do ojczyzny faraonów. Rewolucja w Egipcie się już uspokoiła, więc urlopu tam nie powinno się już obawiać. Polecam zajrzeć do propozycji last minute Egipt może być rewelacyjnym wyborem tego lata. Zamożniejszym rekomenduję opcje all inclusive. Egipt w 2014 roku (kliknij po więcej) najprawdopodobniej także nie będzie zatłoczony, więc wakacje (przejdź dalej) nad Nilem bardzo rekomenduję.

Zobacz również

Wakacje na każdą porę roku

Gorące wakacje
Wakacje czy to w zimie, czy latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem bądź też nastawić się od początku na oferty last minute konkretnych biur podróży. Hiszpania kojarzy się w wielu wypadkach z tańcami flamenco, wspaniałymi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.


indie, egzotyczne
Wizytując biuro podróży (na przykład: trzeba rozważyć niedaleki kraj nad morzem Czarnym, który potrafi zaoferować relatywnie nieduże ceny, piękne widoki i wspaniałe jedzenie. Mowa tu o Bułgarii rzecz jasna. Zwłaszcza polecam odwiedzić Warnę i Złote Piaski, świetne nadmorskie kurorty. Oferty wycieczek możemy dostać zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż nieodkryta do końca przez Europę wakacyjna perełka. Zobacz oferty:
20/10/03, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.