Jakże doskonale się mieszka na Bemowie

Warszawskie Bemowo to dobre miejsce do życia. Kiedyś pomniejsze osiedle sypialne, dołączone do miasta w latach 50., współcześnie dynamicznie modernizująca się część stolicy. Od 18 lat stanowi samodzielną jednostkę administracyjną. Jak na drożdżach rosną tu świeże inwestycje i eleganckie mieszkania. Bemowo od niedawna ma hot spoty z darmowym dostępem do sieci dla miejscowych.

Dom wielorodzinny z oknami 
Schüco PVC
Bemowo jest znana z zabytkowych fortów. Wybudowane zostały w XIX wieku i składały się na zespół obronny Twierdzy Warszawa. Do czasów obecnych zachowały się cztery forty – Babice, Bema, Chrzanów i Blizne. Ich rejon to znakomite miejsce do zwiedzania dla miłośników obiektów historycznych.

Zobacz również

Wyjątkowo często osobliwe cechy pewnego dewelopera decydują o liczebności sprzedanych mieszkań

mieszkania Villa Galicja
Sektor lokalowy w większych miastach cały czas się rozbudowuje i żywiołowo działa ze względu na świeżo powstające osiedla i kolejne planowane inwestycje budowlane.


Z armią Bemowo ma mnóstwo związków. Tu przecież stoi Wojskowa Akademia Techniczna, ważne wojskowe sztaby oraz użytkowane nierzadko przez siły powietrzne lotnisko Babice. Na terenie lotniska zdarzają się też od czasu do czasu wielkie imprezy muzyczne. Mieszkania na Bemowie posiada wielu pracowników Wojska Polskiego.

Dzielnica jest dobrze połączona z resztą stolicy. Dzieli granicę z Żoliborzem, Wolą, Bielanami, Włochami i Ursusem. Docierają do niej autobusy i tramwaje, a za parę wiosen dotrze tu druga linia metra.

Dom jednorodzinny z oknami Schüco PVC
Prężnie rozwija się tu infrastruktura mieszkalna. W budowie jest tu dużo nowoczesnych bloków, Bemowo wciąż wzbogaca się o nowe mieszkania Bemowo jest doceniane przez nowoprzybyłych za zieleń, szczególnie za rozległy Las Bemowski i okolice fortów. Lokatorzy posiadają również dobry dostęp do handlu i rozrywki. Jest czynne tu Centrum Handlowe Bemowo, w którym mieści się Carrefour i Cinema City.

Widać gołym okiem, to znakomite miejsce do mieszkania Warszawa - tutaj: więcej pod tym linkiem - Bemowo stale się rozwija i za parę lat może się okazać jedną z najważniejszych dzielnic miasta. budowie (warto zastosować produkt styro papa)
Podpatrzone na: Profbud
18/09/20, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.