Jaka jest współczesna generacja artystek?

Natalia Siebiuła to jedna z najbardziej utalentowanych polskich stylistek współczesnego pokolenia. Obecnie pracuje nad ugruntowaniem swojej pozycji w przestrzeni modowej. Tworzy ona ubrania, które są zespoleniem efektownej nowoczesności oraz funkcjonalności. W swej pracy nie kieruje się wielkim przepychem, stąd też jej ubrania nie są zbyt przerysowane jak również rzucające się w oczy. Dla Natalii Siebuły moda ma być jedynie elementem, który będzie swoistym dodatkiem dla osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak widzimy to w bardzo wielu przypadkach tworzyć.
Natalia Siebuła swoje inspiracje czerpie z bliskiego otoczenia, w którym na co dzień ma okazję egzystować. Na przykład olbrzymim natchnieniem dla niej jest obserwacja miasta w rozmaitych porach dnia i nocy. Ludzie w przeróżnych porach dnia mają całkowicie inne oblicze, pojawiają się dostrzegalne różnice w ich zachowaniu jak i ubiorze. Jej kreacje czerpią bardzo wiele również z dźwięków jak również otaczającej muzyki. Jej zdaniem moda musi mieć odniesienie do dźwięków. Tylko w momencie, gdy pasują do siebie można powiedzieć o tym, że mamy do czynienia z pełnią harmonią. Jak mówi sama artystka najistotniejsze w jej twórczości jest to, żeby być zdolnym do rozmysłu na codziennością. Wyłącznie pod wpływem takich emocji realne jest zrobienie czegoś niepowtarzalnego.

Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński
Anna Ławska z kolei jest jedną z najbardziej uzdolnionych twórców biżuterii, jaka pokazała się ostatnimi czasy na naszym rynku.

Jeżeli szukasz tego typu ciekawej informacji, sprawdź pod tym linkiem, tutaj też na pewno będzie dokładnie to, czego szukasz.

Jej biżuteria wyróżnia się olbrzymimi walorami estetycznymi. Wysublimowana estetyka przy tym nie wpływa na klasę jak również trwałość tworzonych przez nią rzeczy. Mnóstwo kobiet pragnie mieć do dyspozycji elementy wchodzące w skład jej kolekcji, albowiem Anna Ławska wielką uwagę przykłada do unikalnego wzornictwa, które odróżnia ją od innych projektantów. Jej kolekcjie biżuterii oparte są głównie na elementach graficznych, które charakteryzują się znaczną subtelnością.

To właśnie takowe połączenie sprawiło, iż mamy do czynienia z autorką, która bardzo szybko zyskała sobie uznanie bardzo wymagających klientek, które potrafią wydać mnóstwo pieniędzy, ażeby tylko mieć naszyjnik bądź też bransoletkę, która jest przez Annę Ławską wymyślona jak i wykonana.


Zobacz również

Duża gama ofert do wyboru – brodziki

Brodziki do łazienki
Wybierając dziś spośród znacznej oferty producentów dodatków łazienkowych, powinno się zwrócić szczególną uwagę na dostępne aktualnie brodziki. Ich znakomita jakość oraz wyjątkowe zróżnicowanie powoduje, że z sezonu na sezon przybywa zaciekawionych ofertą klientów. Potencjalni właściciele nowatorskich rozwiązań, jakie z niezwykłą starannością, wspomaganą ogromną wiedzą praktyczną fachowców, tworzone są każdego dnia. Najwyższy standard oferowanych propozycji znacząco wpływa na satysfakcję inwestujących w brodzik konsumentów.
22/07/02, 12:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.