Zaproszenia na uroczystość ślubną

Wybór zaproszeń ślubnych to coś więcej niż zawiadomienie gości o terminie i miejscu uroczystości. Oryginalne zaproszenia ślubne muszą dać gościom pojęcie czego powinny się spodziewać po planowanej ceremonii ślubnej. Jeżeli zdecydowaliście się wziąć ślub i macie wyobrażenie jak ten wymarzony dzień musi wyglądać, już teraz pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dopasowując ich formę do planowanej uroczystości.
Nim zaczniesz projektować czy też wybierać swoje wymarzone zaproszenia wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, przygotuj listę zaproszonych osób. Pozwoli Ci to zebrać niezbędne informacje, ile faktycznie zaproszeń musisz zamówić. Przemyśl, co chcesz aby Twoi goście wiedzieli o przyszłej uroczystości. Na pewno muszą znać, miejsce ślubu oraz datę. Znakomita większość projektowanych w naszej firmie zaproszeń zawiera prośbę o potwierdzenie przybycia z wyznaczoną datą, do której należy potwierdzić swój udział w uroczystości. Dobrym zwyczajem jest także dodanie do zaproszenia mapki dojazdu na miejsce planowanej uroczystości.
Wesele pod namiotem
Większość par umieszcza na swoich zaproszeniach bliski im aforyzm. Sporo przygotowywanych przez naszą firmę zaproszeń zawiera także co najmniej jedną prośbę skierowaną do Gości, w których Państwo Młodzi z wyczuciem sugerują co sprawiłoby im większą przyjemność: prezent rzeczowy czy podarowanie koperty ( Kliknij !) z gotówki. Szczególnie często zdarzają się prośby dotyczące kwiatów, które Państwo Młodzi otrzymują od swoich Gości. I tak zamiast kwiatów młode pary proszą o podarowanie czegoś praktyczniejszego, np. książki. Wspomniane prośby mocno zakorzeniły się wśród młodych par i na pewno nie są odbierane przez gości jako niestosowne, ważne jest aby zostały przekazane w formie żartobliwego wierszyka, aby goście nie poczuli się zobowiązani.

Przeanalizuj swój budżet jaki jesteś w stanie poświęcić na nabycie zaproszeń ślubnych. Koszt spersonalizowanych zaproszeń na ślub kształtuje się w zakresie 1,5 – 5 zł i w sporej części zależy od wykorzystanych materiałów oraz technik wykonania. Zaproszenia na ślub można odnaleźć w sklepach papierniczych, hurtowniach zaopatrujących kwiaciarnie, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi z a także drukarniach. Z asortymentem firm produkujących zaproszenia można się także zapoznać w trakcie wystaw branży ślubnej. Można je również nabyć za pośrednictwem sieci (tutaj przykłady). Znajdziesz tam największą gamę produktów w przystępnych cenach.


Zobacz również

Gdzie we Wrocławiu zorganizować imprezę dla koleżanek

Zabawa karnawałowa
Jest pewien szczególny okres w życiu młodej dziewczyny. To ślub. Ale przed ślubem jest także dzień a dokładniej nocna pora, podczas którego panna młoda świętuje, jako wolna kobieta po raz ostatni. Prawie nigdy nie ma pojęcie, jakie może mieć przygody a jej najbliższe koleżanki prześcigają się w propozycjach by ta noc była niezapomniana.

Gotowe zaproszenia wysyłamy lub dostarczamy minimum na 6-8 tygodni przed ślubem. Dobrze jest jednak rozesłać zaproszenia na 3 miesiące przed weselem, aby osoby zaproszone mogły się stosownie przygotować. Warto także przygotować większą ilość zaproszeń.

Niesłychanie interesujący artykuł, nieprawdaż? Jeśli również tak uważasz, to kliknij na odmienne pomocne źródła, które pochłoną Cię kompletnie.

na wypadek wystąpienia pomyłki przy wypełnianiu danych personalnych zaproszonych osób czy też nieplanowanego powiększenia listy osób zapraszanych.

Wybrane zaproszenia mogą wskazywać na styl imprezy. Przy podejmowaniu decyzji należy wziąć pod uwagę kolor i gramaturę papieru, krój czcionki, wielkość zaproszenia i ogólną jego formę. Pamiętaj, że zaproszenia ślubne ręcznie robione muszą dać gościom pierwsze wyobrażenie o przyszłej uroczystości.
21/03/05, 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.