Domy w technologi szkieletowej

Duży dom z ogrodem to życzenie każdego, jednak budowa okazuje się długą drogą. Lekiem na to są szybko powstające drewniane domy. Najważniejsze, że mogą kosztować mniej niż średnie lokum w dużym mieście. Dużo ludzi kupuje małe domki szkieletowe.


Plany dotyczące zakupu własnego lokum nie zawsze da się ziścić. Własny dom - więcej w tym serwisie - wydaje się odważnym krokiem dostępnym jedynie dla bogatych. Nowym planem mogą okazać się więc łatwe w budowie domy drewniane Wrocław ma tak wysokie ceny za metr kwadratowy domów, że duże mieszkanie to wydatek porównywalny z dwoma dużymi domami z bali. Trend na domy (opinie na nasz temat) z drewna właśnie wchodzi do nas. Ciągle jeszcze nie mamy pewności i jesteśmy przyzwyczajeni do murowanych budynków.

Inwestycje mieszkaniowe - mieszkaniowe - [TAG=Budynki
mieszkalne budowane w taki sposób mogą opierać się na drewnianym lub stalowym szkielecie. W tym tekście skupimy się na drewnianym. Budynek jest budowany dokładnie na szkielecie z belek, a ściany wypełnia materiał izolujący termicznie, czyli wełna celulozowa albo pianka poliuretanowa.

W kraju mało firm tworzy drewniane domy na cały rok. Zwykle z drewna powstają domki letnie. Każdy może skorzystać z przygotowanych realizacji, jednak dobrzy fachowcy budują też według planu klienta (zobacz stronę www). Istotne jest to, ile zajmuje budowa domów Wrocław i wiele miast promują swoje usługi, informując, że budynek może powstawać tylko kilka miesięcy. Proces składa się więc z zakupu działki budowlanej i projektu domu, znalezienia grupy budowlańców i aranżacji pięknego domu. Domy szkieletowe można zamówić w dowolnym momencie roku.


Ważne jest to, że decydując się na drewniany dom, postawi go jedna ekipa. Nie trzeba się przejmować wynajęciem specjalistów do kolejnych etapów. Co ważne domy konstrukcyjne są ekologiczne. Odpowiednio skonstruowany system ogrzewania doprowadzi do tego, że błyskawicznie cały dom się nagrzeje. Drewno magazynuje ciepło i nie oddaje go tak szybko jak kamienna płyta, więc koszty ogrzewania nie są takie duże.
18/07/12, 03:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.