Foto tapety do biur

Oryginalne aranżacje wnętrz perfekcyjnie pasują do współczesnego stylu. Rozwiązań jest mnóstwo, dlatego efekt zależy od pomysłu, ale też od gustu. Ściany to duże wyzwanie. Nowoczesna tapeta czy klasyczna farba, a może lepiej urozmaicić mieszkanie?

Zobacz również

Oryginalny wystrój ścian

Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Zamiast zmieniać planetę, zacznij zmiany od samego siebie i swojego otoczenia. Nowa aranżacja czterech kątów może przekazać ci nowe siły do potyczek z codziennymi problemami. To nie jest przesada, dobrze jest znany fakt, że otoczenie osobnika potrafi wpłynąć na jego kondycję całościową.


W latach 90-tych przyszła moda na tapety, które konkurowały z gustowną boazerią. Malowanie jest najłatwiejsze, daje też szansę szybkiej zmiany wystroju, gdy zechcemy zmienić kolor.

Poszukujesz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa śruby nierdzewne z pewnością Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz na niej wiele niezwykle pożytecznych informacji.

Przestaliśmy też obawiać się agresywnych kolorów i bawienie się kolorami na ścianach jest już normą. Pomarańczowo-czarna kuchnia jest ryzykownym konceptem, chociaż takie połączenie łatwiej ujrzeć osobiście, nie tylko w Internecie.

Rośliny samoprzylepne

Bardzo popularne są naklejki na ścianę . Awangardowe wzory, retro bratki albo pokrętne drzewka w odważnym kolorze. Wystarczy przygotować dobre miejsce i w kilka chwil wzbogacić je odpowiednim obrazkiem – podobnie szybko da się go odkleić. W pokoikach dziecięcych, zaraz nad spaniem można przykleić misia z ukochanej bajki i budować całe scenki z wybranymi zwierzątkami. Dzięki naklejkom można też zmienić pokoik najmłodszych w wesołą łąkę.

Ściana jako dzieło sztuki

Fototapety kojarzą się po raz kolejny z końcem wieku i meblościanką, zdecydowanie obecnie nie muszą pokazywać widoku na Wielki Kanion. Dzisiejsza fototapeta przedstawia to, czego chcemy. Wielbiciele najlepszych zdjęć wybiorą oczywiście piękne ujęcia dzikiej natury lub zdjęcie panoramiczne nowoczesnego miasta, co świetnie łączy się ze stylem industrialnym. Abstrakcyjne obrazy nie mogą zasłaniać całej powierzchni, najdłuższej ściany, dobrze, żeby wprowadzono je jako główny akcent, ale w połączeniu z korespondującym kolorem farb.

Panele szklane

W łazience i kuchni rzeczywiście nie musi panować glazura. Panele ze szkła to ciekawa alternatywa dla płytek. Pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami możemy zamieścić sobie widok na panoramę Paryża albo wesołe wzory na szklanych płytach. W łazience szkło w kolorze intensywnego, najlepiej oświetlone, zrobi piorunujące wrażenie na gościach. To faktycznie rozwiązanie dla ceniących sobie ekstrawagancję połączoną z elegancją. Malowanie (więcej na ten temat tutaj)
Redaktor: ...
19/02/20, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.