Święta nad Bałtykiem

Villa Mare
Trzymanie się obyczajów to dobra rzecz, zapewnia pewny punkt w życiu. Od czasu do czasu jednak miło jest odrzucić schematy i zrobić coś nowego. Dlatego trafnym pomysłem na przyszły rok może być Wielkanoc nad morzem!

To znany fakt, że te czasy celebruje się w gronie rodzinnym, w domu, napychając brzuch pysznymi potrawami. Lecz dlaczego by choć raz w życie nie odmienić świątecznej tradycji i spędzić ten czas nad Bałtykiem?

Nie trzeba wszakże rezygnować ze świątecznych zwyczajów – śniadanie wielkanocne można spożyć w restauracji w pensjonacie lub w pokoju z najbliższymi. Polska jest krajem, w którym nawet w odległych punktach na mapie można znaleźć kościoły, zatem problemu ze święceniem koszyczka nie będzie żadnego. Większe miejscowości na Pomorzu, takie jak Kołobrzeg, posiadają dużo marketów, w których zakupisz dania na rodzinny stół. Podobnie jest, jeśli chodzi o pensjonat w Kołobrzegu, gwarantuje szeroką bazę pobytową.

A jakie są atuty celebrowania Wielkanocy nad Bałtykiem? Świetną sprawą jest to, że o tej porze roku nad wodą nie będzie rzesz odwiedzających. Plaże będą puste, a po eleganckich promenadach nie będzie chodzić sporo ludzi. To ogromny plus dla ludzi, którzy lubią sielankę. W Wielkanoc nad Bałtykiem nie doświadczy się tandetnych jarmarków i lunaparków. Pociągi wiosną nie będą zatłoczone, więc podróż nad morze bez wątpienia okaże się spokojna.
Morze, Jantar
Innym atutem jest to, że w Wielkanoc nad Bałtykiem nie ma skwaru. Może być chłodno, ale to idealna pogoda na długie spacery brzegiem Bałtyku. Osoby, które nie mają wiele kasy, na pewno bądą zadowoleni z przystępnych cen dyktowanych poza sezonem. Jeśli chcesz się przekonać, jakie są ceny w Kołobrzegu wiosną, do Google wklep „apartamenty Kołobrzeg cennik”.

Złamanie rutyny chociaż jeden raz może dać sporo korzyści każdemu – od czasu do czasu trzeba zrobić coś nowego, by podarować życiu smaczek. Nie - patrz szczegóły -


Zobacz również

Polskie wesela zyskują popularność za granicą

Ślub na stadionie, młoda para
Ostatnio coraz więcej cudzoziemców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo pociągający dla odwiedzających z zachodu, gdzie mimo postępującej tendencji do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż u nas.
Podpatrzone na: Villa Mare
18/07/12, 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.