Przeprowadzka do Warszawy

Pomimo wygórowanych cen stolica polski wciąż jest celem emigracji Polaków po studiach. Stolica nadal mocno wyróżnia się na tle pozostałych miast polski (ma się rozumieć, w dobrym tego słowa znaczeniu!) pod względem pracy i ilości ścieżek rozwoju zawodowego. Siedziby wielkich korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla pracowników nie tylko z branży informatycznej, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.
przedpokój
W 2012 roku powstało w Warszawie ponad 13000 nowych miejsc pracy, z czego praktycznie osiemdziesiąt procent było przeznaczonych dla młodych ludzi, chcących zamieszkać w Warszawie. Sytuacja nieustającego boomu na zatrudnienie powoduje ciągle zwiększające się zapotrzebowanie na wynajmowane mieszkania. W minionym roku, jedną z głównych metod uzyskiwania przez ludzi w Warszawie pasywnego dochodu był wynajem mieszkań warszawa wzbogaciła się o ponad 1200000 zł z tytułu wpływów podatków od wynajmowania nieruchomości.

Piękne wnętrze z idealnie dobranymi schodami
Dla wszystkich nowych mieszkańców Warszawy, priorytetem jest wynajem mieszkania warszawa w tej kwestii również jest miastem, jakie wiedzie prym pod kątem ilości ofert. Analitycy twierdzą, że w roku 2013 liczba wynajętych mieszkań (a co za tym idzie wpływów do kasy miasta) wzrośnie o ok 12 % . Spowodowane jest to spora liczbą nowych inwestycji budowlanych w stolicy. Mieszkania Warszawa w ubiegłym roku sprzedawały się niezwykle bezproblemowo. Warszawa była jedynym miastem, jakie, w odróżnieniu przykładowo od Wrocławia czy Łodzi, wyprzedało wszystkie mieszkania i inwestycje mieszkaniowe, których termin realizacji kończył się w połowie 2012 roku.

Jaki będzie rok 2013? Ręce zacierać mogą zarówno developerzy, jak i ci, którzy czekają na własne mieszkanie Warszawa bowiem wydała o pięć % zezwoleń na zabudowę więcej, niż w roku ubiegłym.Zdrowa konkurencja wśród sprzedawców nieruchomości i budowlańców wprowadza rozsądne ceny nieruchomości (jakie w stolicy sięgają już cen bardziej "europejskich"), a spora ilość nowych inwestycji pozwoli zainteresowanym kupnem przebierać do woli.

Zobacz również

Szczecin- znakomite miasto do wprowadzenia się

Osiedle bloków
Jakie miasto w na terenie kraju jest dziś na topie? Gdzie młodzi ludzie chętnie się wyprowadzają, by znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę? Istnieje pare miast w Polsce, które od zawsze cieszyły się i cieszyć się będą niesłabnącym zainteresowaniem. Można do nich zaliczyć Szczecin, Poznań, Gdańsk, Warszawę, a również Kraków.


Jeśli więc szykujesz wyjazd za pracą do Warszawy i planujesz szukać tam mieszkania do wynajęcia, rok 2013 będzie dla ciebie niezwykle dobrym rokiem.

Zobacz inne propozycje o wystroju pokojów przy przeprowadzce klikając: Rolety Fivaro !
13/04/19, 12:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.