Przeprowadzka do Warszawy

Pomimo wygórowanych cen stolica polski wciąż jest celem emigracji Polaków po studiach. Stolica nadal mocno wyróżnia się na tle pozostałych miast polski (ma się rozumieć, w dobrym tego słowa znaczeniu!) pod względem pracy i ilości ścieżek rozwoju zawodowego. Siedziby wielkich korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla pracowników nie tylko z branży informatycznej, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.
przedpokój
W 2012 roku powstało w Warszawie ponad 13000 nowych miejsc pracy, z czego praktycznie osiemdziesiąt procent było przeznaczonych dla młodych ludzi, chcących zamieszkać w Warszawie. Sytuacja nieustającego boomu na zatrudnienie powoduje ciągle zwiększające się zapotrzebowanie na wynajmowane mieszkania. W minionym roku, jedną z głównych metod uzyskiwania przez ludzi w Warszawie pasywnego dochodu był wynajem mieszkań warszawa wzbogaciła się o ponad 1200000 zł z tytułu wpływów podatków od wynajmowania nieruchomości.

Piękne wnętrze z idealnie dobranymi schodami
Dla wszystkich nowych mieszkańców Warszawy, priorytetem jest wynajem mieszkania warszawa w tej kwestii również jest miastem, jakie wiedzie prym pod kątem ilości ofert. Analitycy twierdzą, że w roku 2013 liczba wynajętych mieszkań (a co za tym idzie wpływów do kasy miasta) wzrośnie o ok 12 % . Spowodowane jest to spora liczbą nowych inwestycji budowlanych w stolicy. Mieszkania Warszawa w ubiegłym roku sprzedawały się niezwykle bezproblemowo. Warszawa była jedynym miastem, jakie, w odróżnieniu przykładowo od Wrocławia czy Łodzi, wyprzedało wszystkie mieszkania i inwestycje mieszkaniowe, których termin realizacji kończył się w połowie 2012 roku.

Jaki będzie rok 2013? Ręce zacierać mogą zarówno developerzy, jak i ci, którzy czekają na własne mieszkanie Warszawa bowiem wydała o pięć % zezwoleń na zabudowę więcej, niż w roku ubiegłym.Zdrowa konkurencja wśród sprzedawców nieruchomości i budowlańców wprowadza rozsądne ceny nieruchomości (jakie w stolicy sięgają już cen bardziej "europejskich"), a spora ilość nowych inwestycji pozwoli zainteresowanym kupnem przebierać do woli.

Zobacz również

Jakże doskonale się mieszka na Bemowie

dom piętrowy
Stołeczne Bemowo to wyśmienite miejsce do życia. Dawniej nieduże osiedle sypialne, dołączone do Warszawy w latach 50., aktualnie dynamicznie rozwijająca się część stolicy. Od kilkunastu lat mieni się osobną jednostką administracyjną. Jak grzyby po deszczu wyrastają tu świeże inwestycje i komfortowe mieszkania. Bemowo oferuje hot spoty z bezpłatnym internetem dla mieszkańców.


Jeśli więc szykujesz wyjazd za pracą do Warszawy i planujesz szukać tam mieszkania do wynajęcia, rok 2013 będzie dla ciebie niezwykle dobrym rokiem.

Zobacz inne propozycje o wystroju pokojów przy przeprowadzce klikając: Rolety Fivaro !
13/04/19, 12:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.