Sztuczne kwiaty mogą być ozdobą?

plastikowy kwiat
Część ludzi uważa, że sztuczne kwiaty są nieestetyczne. Nic bardziej mylnego. Nie powinny konkurować z pięknem żywych, ale specjaliści potrafią przygotować z nich piękne ślubne wiązanki.

Plusy prawdziwych kwiatów są nieocenione, a ich woń może przypomnieć o lecie. Jednak sztuczne kwiaty mają pewną zaletę, że są ozdobą na długie miesiące. Takie ozdoby czasami kojarzą się z niedrogimi, plastikowymi bukietami nagrobnymi i pewnie dlatego nie widzimy zalet sztucznych roślin. Teraz jednak mogą być prawdziwymi dziełami sztuki. Dokładnie udają żywe bukiety, dlatego nie da się na pierwszy rzut oka zauważyć, że to jedynie „kopia natury”.

Jak prawdziwe

Sztuczne kwiaty doskonale udają żywe rośliny. Co ciekawe, bardzo dobrze pełnią funkcję ozdób w domach alergików. Sztuczne lilie lub kalie w ozdobnym flakonie mogą prezentować się najzwyczajniej jak żywe.

Sztuczne kwiaty - następna strona na stół
Coraz modniejsze są dzisiaj bukiety ze sztucznych kwiatów. Zwykle zimą warto używać ich chętniej. Oczywiście trzeba odsunąć się od nieprawdziwego wyobrażenia i skupić się na tym: gdzie znaleźć konwalie w lutym? Dobry importer kwiatów sztucznych jest na to sposobem. Naturalnie profesjonalna specjalistka potrafi robić z tego typu kwiatów wyjątkowy i co ważne długotrwały bukiet. Panny młode, które życzą sobie niecodziennej kwiatowej ozdoby, w kolorach, które nie tak łatwo uzyskać naturalnie, ze sztucznych kwiatów staną się oryginalne.

Dekoracje w kościołach też można przygotować sztuczne. To sensowne tylko wtedy gdy kupimy sztuczne kwiaty najlepszego producenta. To przede wszystkim jakość zadecyduje o efekcie. Na szczęście dobra hurtownia florystyczna zaoferuje nam spory wybór roślin niezbędnych do uzyskania wymarzonego efektu.

Dzieła sztuki ze sztucznych kwiatów

kwiaty12
Ważne jest to, że sztuczne kwiaty wcale nie powinny być tylko imitacją normalnych roślin. Mogą być uszyte z luksusowych materiałów, koralików, bibuły i tego, czego najczęściej potrzebują projektanci kwiatów. Ślubne wiązanki i toczki okazują się po prostu dziełem sztuki najlepszych projektantów. Niczego nie muszą to być sztuczne róże, bo najlepsze bukiety są najzwyczajniej wyjątkowymi kompozycjami.
Podpatrzone na: fh-akces.pl
Redaktor: S.D.
19/08/13, 07:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.