Dowiedz się więcej o swoim lekarzu

Szczepienie przeciwko grypie
W naszym kraju ciągle narzeka się na służbę zdrowia. To smutne, ale, rzeczywistość jest taka, że jest niejeden powód. Ogromne kolejki, przemęczeni lekarze, wiecznie niesympatyczne pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i poradni.

Kliknij na odnośnik do strony (http://www.okulus.pl/nasze-uslugi/zabiegi-operacyjne/chirurgia-refrakcyjna/laserowa-korekcja-wzroku/), on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zafascynował. Zobacz tekst, posiadający ciekawe dane.

Naturalnie da się uciec od takich sytuacji, gdy wybierzemy prywatną służbę zdrowia, lecz to z dodatkowymi, niemałymi nakładami finansowymi. To bardzo przykre, ale nie widać póki co możliwości odmiany i pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, albo wydawać spore pieniądze na każdą wizytę.


By jak najbardziej zredukować nieprzyjemności trzeba sprawdzić, jakie opinie ma lekarz, do którego się wybieramy. Warto popytać przyjaciół. Z pewnością nam doradzą, opowiedzą o wizycie i o zachowaniu lekarza. Opinie o lekarzach (http://as-med.com.pl/znajdz-lekarza/foniatra) są różnorodne, zdarza się że sprzeczne, ale wysokiej klasy lekarza docenią wszyscy.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
kolejnym źródłem informacji bywa internet. funkcjonuje bardzo dużo serwisów gromadzących oceny przychodni. Sprawdźmy je, zanim umówimy się na wizytę, wpisując w różne zapytania"polecany stomatolog", "warszawski proktolog", "dobry ginekolog". Jeżeli cokolwiek jest wybitnie złe w którejś przychodni, z pewnością dotrzemy do tych informacji. Ludzie chętnie dzielą się własnym zdaniem, w szczególności jeśli zostali potraktowani na wysokim poziomie albo fatalnie.

Pracownicy szpitali sami zwykle zaznajamiają się z opiniami o swojej pracy. Część z nich bierze sobie do serca uwagi pacjentów i modyfikuje swoje podejście, co ma odzwierciedlenie w opiniach. Zwróćmy zatem uwagę na terminy wpisów. Jakiś odsetek specjalistów jednak nie wykona takich działań i takich powinniśmy unikać. Przykład kilku polecanych lekarzy:
- Joanna Pabich-Worożbit
- Bohdan Pawlicki - urolog
- Andrzej Sankowski - chirurg plastyczny

Choroby to osobisty i drażliwy temat, więc podejście lekarza jest tak ważne. Sprawdźmy dobrze opinie o lekarzach, u których chcemy się leczyć. W ten sposób możemy uniknąć nieprzyjemności.
20/05/05, 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.