O organizowaniu wyjazdów integracyjnych

Obecnie w biznesie zaczęto nie tylko troszczyć się o przychody zakładu, ale także na zdrowie pracujących tam osób. Nie od dziś jasne jest przecież, że szczęśliwy, to wydajny pracownik. Bardzo znaną formą zapewniania rozrywek pracownikom przez władze przedsiębiorstw są wyjazdy integracyjne.


Zobacz również

Consulting wydajną środkiem na sukces spółek

consulting
Obecnie firmy nie dążą tylko do powiększenia osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Należyte zarządzanie wiedzą i consulting stają się metodą na sukces spółek. Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, determinują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.


Na czasie są parki linowe, imprezy na plaży czy górskie, zimowe wycieczki sportowe. Tego typu akcje mają spowodować zaprzyjaźnienie ze sobą grupy (stąd nazwa) oraz motywację do wydajniejszej i bardziej oddanej pracy. Z tego tytułu określa się je jako wyjazdy motywacyjne.

Incentive – nowa jakość w turystyce Firmy czasami inwestują w incentive, czyli wycieczkę w celach turystycznych dla podwładnych bądź partnerów, który jest całkowicie opłacany i zorganizowany przez firmę. Incentive ma za zadanie zwiększenie lojalności partnerów biznesowych wobec marki, jak również pracowników wobec zarządu firmy. Współcześnie tego rodzaju eventy są znakiem rozpoznawczym korporacji. Małego i średniego biznesu bowiem nie stać na opłaty tego typu.
Podróże z dzieckiem
Imprezy firmowe – częsta praktyka w biznesie Częściej jednak niż wyjazdy motywacyjne, wyjazdy integracyjne oraz incentive organizowane są eventy firmowe.

Jeżeli niezwykle intryguje Cię nakreślana w tym artykule sprawa, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie omawiającym pokrewne zagadnienia.

Organizowane są z reguły w wynajętym pomieszczeniu i zawierają w sobie część oficjalną, gdzie głos zabierają włodarze zakładu reasumując na ogół dotychczasowe dokonania oraz nagradzając zasłużonych pracowników, i służącą relaksowi, kiedy to wszyscy zaproszeni oddają się w wir zabawy.

Obsługa podróży służbowych tylko poprzez biura Jeśli chodzi o imprezy dla firm Wrocław, będący liderem Dolnego Śląska, ma wiele do zaoferowania. W tej miejscowości ma siedzibę wiele agencji specjalizujących się w planowaniu i organizacji firmowych eventów. Tymczasem obsługa podróży służbowych to niezmiennie dziedzina biur podróży. Podobnie sprawa wygląda z organizacją wyjazdów incentive. W przypadku imprez firmowych, Wrocław wiedzie prym w ilości agencji eventowych oferujących tego typu usługi. Jest jednak szansa, ze niebawem zajmą się one również w usłudze pt. obsługa (więcej na tej stronie) podróży służbowych - strona Orlicy
19/03/04, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.