Zrzucamy wagę wraz z nastaniem wiosny

Cieplejszy sezon zbliża się wielkimi krokami. Po wymagających także dla największych twardzieli opadach śniegu, które zaowocowały różnymi niewygodami, zaspami, infekcjami, popsutymi autami i ciągłym rozleniwieniem, jednostajnością i stagnacją, idzie czas roztopów, ocieplenie, ogólna zmiana status quo.

Nadchodzą tygodnie, kiedy na ulice wyjdą tłumy młodych, przystojnych facetów w lekkich ubraniach i lasek w zwiewnych kieckach, uwydatniających rewelacyjną figurę, lekkość i młodzieńczą energię.

suplementy aakg
A u ciebie? Po bez mała pół roku lenistwa i zagryzaniu zębów, kiedy po powrocie ze szkoły czy pracy nie było już ani sił, ani zapału na jakiekolwiek ćwiczenia, wyparowały z twojego ciała muskuły, zastąpił je tłuszcz i obecnie wdrapując się po schodach na drugą kondygnację dostajesz zadyszki. O ile generalnie korzystasz ze schodów. Szczęśliwie, jeśli tylko pragniesz jeszcze w środku sezonu odnaleźć się wśród tych przystojnych ludzi i nie musieć kryć bladego, słabego ciała za luźnymi podkoszulkami, jesteś w stanie wciąż odrobić zmarnowany czas. Działają siłownie, a być może nawet w twojej piwnicy leżą i kurzą się ciężarki, może także gryf z odważnikami. Kwestia jest niestety taka, że spokojny, przemyślany, długotrwały trening z konkretnymi efektami może ciągnąć się do kolejnej zimy i jeszcze dalej, a tobie trzeba skutku na zaraz. Można temu zaradzić.

beta alanina
Są na rynku środki, z których korzystają nie tylko zdesperowani, ambitni faceci, jacy szukają łatwej drogi na skróty w budowaniu sylwetki, ale także wielcy zawodowcy.

Zobacz również

Idealne urządzenia do ćwiczeń

Chcesz nabrać trochę mięśni? Chcesz zrzucić brzuch? Pierwszy dzień na siłowni i nie orientujesz się, do czego służą obecne tam przyrządy? Przedstawiamy przewodnik napisany dla ciebie.


Jedną z najbardziej niezbędnych substancji jest kreatyna (Kreatyna fbb), to znaczy złożona organiczna substancja wchodząca w skład tkanki mięśniowej. Pozwala relatywnie szybko przybrać na masie – masie mięśniowej! - i podreperować zarówno figurę, jak i siłę.

Przypadł Ci do gustu ten tekst? Więc czytaj to detox warszawa, co chcesz na kolejnej stronie, którą z chęcią dla Ciebie opracowaliśmy.

Jej najwydajniej tolerowana postać to jabłczan kreatyny, osiągalny w suplementach o nazwie CM3 (Suple CM3). Dostaje się jej do mięśni najwięcej i możliwie szybko.

Pamiętaj jednak, że wzrost mięśni i siły odbywa się znacznie efektywniej, niż rozwijają się stawy – wesprze je Flexit – szereg suplementów z kolagenem i środkami zwilżającymi chrząstkę stawową. A do tego, jeśli trening zacznie sprawiać ci prawdziwą przyjemność, przyda się AAKG, jeden z tak zwanych buzerów. Polepsza wydolność tlenową, wytrzymałość i wydzielanie hormonu wzrostu.

Masz odrobinę wolnego czasu i masz ochotę rozszerzyć wiedzę z tego działu? W takim razie wejdź w łącze do źródła (http://optyk-trejnowski.pl/soczewki) i tam ciesz się drobiazgowymi informacjami.

Z takim wsparciem, nie gubiąc jednak głowy, raz dwa zdobędziesz fajną budowę w parę miesięcy, a po roku czy dwóch zabrylujesz na każdej plaży.
20/10/31, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.