Mała łazienka – problem z aranżacją?

Po czasach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zostało Polakom nieco złych spraw. Najbardziej dokuczliwą z nich są bezdyskusyjnie relikty komunistycznej myśli budowlanej, psujące krajobraz wielu miast naszego pięknego kraju. Bloki peerelowskie mieszczą w sobie rzesze obywateli, którzy klną na wszechobecne karaluchy, cienkie ściany, kiepskie wykończenie oraz na okropną ciasnotę. Brak powierzchni dotyczy szczególnie wąskich łazienek w domu. Zatem gdy trzeba wybrać funkcjonalne meble łazienkowe, są problemy.

Lokatorzy wiellkich bloków przed kupnem jakichkolwiek sprzętów do łazienki powinni zrobić pomiary. Na szczęście, żeby zbadać wymiary elementów łazienkowych, nie trzeba wcale wychodzić poza próg mieszkania. Witryny sieciowe, na których oferowane są artykuły z gatunku armatura łazienkowa, zwykle zawierają wszystkie istotne dane, takie jak rozmiary egzemplarza i jego atrybuty. Jeśli poszukujesz właśnie takich sprzętów, do wyszukiwarki internetowej wklej słowa: „meble łazienkowe” albo „armatura łazienkowa”, w zależności od tego, jakich konkretnie elementów wyposażenia potrzebujesz. Duża część sklepów sieciowych oferuje kompletny asortyment, to znaczy sprzedaje oba rodzaje elementów, a nawet zestawy łazienkowe, stworzone przez sklepowych specjalistów.

Zobacz również

Oryginalny wystrój ścian

Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Zanim wyruszysz naprawiać planetę, zacznij modyfikacje od samego siebie i swojego otoczenia. Nowa aranżacja czterech kątów może dać ci moc do walki z życiowymi wyzwaniami. To nie jest przesada, od dawna jest znany fakt, że miejsce życia osobnika może wpłynąć na jego kondycję psychofizyczną.


Mieszkając w bloku z wielkiej płyty , trzeba zapomniec o posiadaniu wygodnej wanny. Taka wanna w wielkim procencie peerelowskich łazienek się nie zmieści. Z tego powodu idealnym nabytkiem są kabiny prysznicowe. W ofercie polskich firm, które sprzedają armaturę łazienkową, zobaczysz duży wybór różnych typów kabin. Wybór takich parametrów, jak rozmiar czy wygląd kabiny, jest uzależniony oczywiście od wielości łazienki oraz zamysłu estetycznego. Doradzamy jedynie, że wobec ciasnoty w socjalistycznych łazienkach, warto nabyć drzwi prysznicowe przesuwane, ponieważ te, które otwierają się na boki, mogą zająć zbyt dużo cennego metrażu.
Redaktor: Rufus
18/07/12, 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.